Instrukcja dokonania wymiany towaru na inny rozmiar

1. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta,
w celu potwierdzenia dostępności
wymienianego towaru. Konsultant wprowadzi
nowe zamówienie na prawidłowy rozmiar.

2. Wypełnij
FORMULARZ WYMIANY TOWARU
(może być wydrukowany lub przepisany
ręcznie).

3. Spakuj paczkę, dołącz formularz wymiany,
oraz paragon lub jego kopię.

4. Napisz na paczce zwrotnej, w widocznym
miejscu, iż jest to WYMIANA.

5. Odeślij paczkę na swój koszt pod adres:

E-sklep SIMPLE CP

ul. Wspólna 1, 76-251 Bolesławice/Słupsk

z dopiskiem „e–sklep - wymiana”

.

.

6. Po otrzymaniu od Ciebie przesyłki, na nasz
koszt zostanie wysłany wymieniony towar.

Zwrot towaru zakupionego w sklepie internetowym

1. Wypełnij
FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(może być wydrukowany lub przepisany
ręcznie).

2. Spakuj paczkę, dołącz formularz.
oraz paragon lub jego kopię.

3. Odeślij paczkę na swój koszt pod adres:

E-sklep SIMPLE CP

ul. Wspólna 1, 76-251 Bolesławice/Słupsk

z dopiskiem „e–sklep”

.

4. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samychsposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użytew pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście sięPaństwo na inne rozwiązanie: w każdym przypadkunie poniosą Państwo żadnych opłat w związkuze wskazaną formą płatności.


Zwroty ustawowe

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj. Simple Creative Products Spółka Akcyjna o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład poprzez przesłanie na adres  e-sklep@simple.pl maila z imieniem, nazwiskiem i numerem zamówienia oraz informacją jakie produkty życzą sobie Państwo zwrócić).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza zwrotu, jednak nie jest to obowiązkowe i może to być własnoręcznie sporządzone oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Ważne, aby wskazać rachunek, na który ma nastąpić zwrot należności. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


Zwroty prosimy przesyłać na adres:

E-sklep SIMPLE CP

ul. Wspólna 1, 76-251 Bolesławice/Słupsk

z dopiskiem „e–sklep”

Formularz zwrotu do pobrania


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia do Państwa rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze wskazaną formą płatności. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W wypadku odstąpienia od umowy proszę odesłać towary na adres: E-sklep SIMPLE CP, ul. Wspólna 1, 76-251 Bolesławice/Słupsk, z dopiskiem „e–sklep”, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów (wysyłki zwracanych produktów do naszego magazynu).

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy (towaru) wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem! 
Zwroty rozpatrywane są w terminie do14 dni.
Zwracany produkt musi zostać dostarczony przez firmę przewozową bezpośrednio do magazynu sklepu internetowego, nie ma możliwości dostarczenia zwrotu osobiście na nasz magazyn. Prosimy o tym pamiętać w przypadku zwrotu zamówienia za pomocą paczkomatu (np InPost). Zwracając towar prosimy do przesyłki dołączyć wypełniony formularz oraz kopię dowodu zakupu. Informujemy przy tym, że nie ma możliwości dokonania zwrotu w salonach stacjonarnych.


Wymiana

Wymiana w naszym sklepie jest możliwa tylko na inny rozmiar w ramach tego samego produktu. W przypadku chęci dokonania wymiany towaru prosimy o kontakt telefoniczny z
Biurem Obsługi Klienta.

Koszt wysyłki wymienionego towaru do klienta pokrywa firma Simple.