Relacje Inwestorskie

Działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. SIMPLE CREATIVE PRODUCTS S.A. należy do czołowych polskich firm w segmencie, eleganckiej odzieży damskiej. Swoją ofertę kieruje do kobiet aktywnych zawodowo, które preferują nowoczesny, a jednocześnie klasyczny wygląd. W ofercie firmy znajdują się wzory biznesowe, jak i stroje mniej formalne.
Produkty SIMPLE CREATIVE PRODUCTS S.A. charakteryzują się one unikalnym wzornictwem oraz wysokiej jakości wykonaniem. Wszystkie towary dostępne są w salonach firmowych. Spółka prowadzi sprzedaż w 52 salonach, w tym: 41 salonów własnych, 7 salonów franczyzowych, a także salon własny na terenie Niemiec. Spółka nie prowadzi i nie prowadziła sprzedaży hurtowej.
Na przestrzeni wielu lat firma wypracowała własne procedury działania tworzące kompleksowy model biznesu Spółki. Plan modelu biznesu obejmuje kolejne etapy wytworzenia i sprzedaży odzieży przez SIMPLE CREATIVE PRODUCTS S.A. począwszy od przygotowania kolekcji, złożenia zamówień u podwykonawców, przygotowania, wyprodukowania kolekcji, magazynowania i logistyki dostaw, a także sprzedaży we własnej sieci salonów firmowych do klientów końcowych.

Władze
Zarząd Simple Creative Products S.A.
Tomasz Malicki - Prezes Zarządu
Grzegorz Koryciak - Wiceprezes Zarządu
Rada Nadzorcza Simple Creative Products S.A.
Jan Pilch – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Krzysztof Bajołek - Członek Rady Nadzorczej
Izabella Jędrzejewska-Gołąb - Członek Rady Nadzorczej
Katarzyna Klusa - Członek Rady Nadzorczej
Michał Wójcik - Członek Rady Nadzorczej


Struktura akcjonariatu Akcjonariusz – Gino Rossi S.A. 100 akcji (100% akcji)
Kapitał zakładowy Emitenta tworzy 5.000.000 akcji.
Kapitał zakładowy: 500.000 PLN w całości opłacony.